*[cart.sum.net]*  zł Razem netto  *[cart.sum.total]*  zł Razem brutto
Wybierz język:
Rozmowa z konsultantem +48 717 382 284
Domeny Hosting Certyfikaty Cennik Stwórz konto Kontakt   O firmie   Pomoc / FAQ             
Strefa klienta
Wyszukiwarka
O firmie

Firma ActiTech Sp. z o.o. została założona w 2009 roku.


Jednym z ciekawszych elementów naszego systemu rejestracji i przedłużania domen internetowych jest możliwość zarabiania na sprzedaży rejestracji i przedłużeń przez naszych Resellerów. Resellerem może zostać każdy podmiot prowadzący działalność gospodarczą. Z poziomu naszego systemu DBS można wystawiać spersonalizowane faktury i proformy dla klientów końcowych z opcją automatyzacji wystawiania proform i wysyłania przypomnień o wygasających domenach klientów końcowych.


Ponadto firma zajmuje się pozycjonowaniem oraz tworzeniem stron internetowych. W przypadku pozycjonowania pobieramy wynagrodzenie jedynie za osiągnięte efekty. Za każdym razem przygotowujemy indywidualną wycenę dla klienta na wskazane słowa kluczowe.Aktualności
 2024/02/17: DSA - Punkt kontaktowy dla organów państw członkowskich, Komisji Europejskiej i Rady Usług Cyfrowych Zgodnie z art. 11 DSA, punktem kontaktowym wyznaczonym przez ActiTech Sp. z o. o. dla organów państw członkowskich, Komisji Europejskiej i Rady Usług Cyfrowych, o którym mowa w art. 61, w celu stosowania DSA jest adres e-mail: dsa@nazwa24.pl Do komunikacji z punktem kontaktowym DSA może być użyty zarówno język polski jak i angielski
 2021/05/15: Nowy typ konta hostingowego - H0 Małe konto hostingowe w dobrej cenie - 19zł netto.
 2021/05/15: Nowa funkcja - Dwustopniowa Autoryzacja Szczegóły po zalogowaniu w menu: Twoje konto -> Dwustopniowa Autoryzacja
 2020/04/18: NASK wycofuje rezerwację domen Rezerwacja domen jest obecnie wyłączona przez NASK, zamówienie domeny jest więc tylko ofertą a rejestracja następuje po pomyslnej płatności.
 2015/06/09: Pełne wsparcie dla transferów z NASK Domeny transferowane z NASK można już automatycznie przenosić na wybrane konto w nazwa24.pl. Więcej informacji w faq https://nazwa24.pl/DBS/Jak_Przeniesc_Domene
 2014/11/10: Nowa funkcja - "Rejestracja domen .pl usuniętych z kolejki" Domeny usunięte z kolejki to domeny, które zostały zarezerwowane ale nie zarejestrowane w ciągu 14 dni. Funkcja ta może pomóc w odzyskaniu utraconej domeny! Rejestracja domeny usuniętej z kolejki jest bardzo prosta - nie różni się niczym od rejestracji zwykłej domeny.
 2014/07/21: Nowe domeny globalne. Domeny: .photography, .technology, .company, .email, .support, .today, .photos, .center, .domains, .graphics, .gallery to tylko niektóre z nowych domen udostępnionych do rejestracji w nazwa24.pl. Nowe domeny zostały dodane aby zwiększyć dostępność i trafność nazw stron internetowych.
 2014/07/21: Nowa funkcja - „Synchronizacja daty wygaśnięcia”. Wspólna data wygaśnięcia wszystkich domen? Od dzisiaj jest to możliwe! Każdy może zsynchronizować datę wygaśnięcia swoich domen, do wybranego dnia w roku!. Funkcjonalność dostępna w „Twoje domeny -> Synchronizuj Datę Wygaśnięcia”. Uwaga – dostępna tylko dla polskich domen (kończących się na „.pl”).
 2014/07/07: Nowa funkcja - „Hurtowa rejestracja domen”. Idealne rozwiązanie dla osób rejestrujących większą ilość domen na raz. Dostępna po zalogowaniu w „Twoje domeny -> Hurtowa rejestracja domen”.

Jesteśmy partnerem:


     

Zapraszamy do współpracy !

@2009- ActiTech. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Partnerzy: